تور جنگل ابر از تهران

Shahroud cloud forest Tour
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: 1400shcf01
شروع: چهارشنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پایان: جمعه - ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
مدت سفر: ۲ شب
تاریخ اعتبار: چهارشنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
ظرفیت: نفر
هتل(ها) هر نفر انتخاب
۷۹۹,۰۰۰ تومان

جزییات تور

شهر مبدأ: تهران
محل حرکت تور: ترمینال غرب
درجه سختی: سبک
محدوده سنی: نوزاد تا بزرگسال
مدت مرخصی: ۳ روز
خدمات تور: 🧀صبحانه
🍕 ناهار
🍔 شام
🚌ترانسفر اتوبوس VIP تک صندلی
🏚۲روز اقامت در اقامت گاه بومگردی

پکیج تور

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

شرح

تور گروهی جنگل ابر از تهران

تور جنگل ابر اردیبهشت 1400 از تهران جنگل ابر یکی از شگفت‌انگیزترین دیدنی های شاهرود محسوب می‌شود که با پوشش گیاهی منحصر به فرد و آب و هوایی دلنواز، میزبان طبیعت‌گردان و گردشگران بسیاری در طول سال است. مجموعه جهانگردی و ایرانگردی هرمس مفتخر است با ارائه بهترین خدمات در تور جنگل ابر با بهترین خدمات و امکانات با بهترین قیمت در این سفر کوتاه و زیبا در کنار شما باشد.

معرفی جنگل ابر شاهرود

تور جنگل ابر اردیبهشت 1400 از تهران جنگل ابردر حد فاصل ۳۵ کیلو متری شهر شاهرود قدیمی‌ترین و زیباترین جنگلهای هیرکانی است با گونه‌های گیاهی و جانوری نادر، یکی از زیباترین نقاط ایران و شمال شرق کشور می‌باشد.این جنگل را جنگل ابر می‌نامند چرا که در اکثر فصول سال پوشیده از ابر می‌شود و اگر به ارتفاعات جنگل بروید دریایی از ابر را زیر پایتان خواهد دید. قدم زدن در لا به لای ابرها تجربه‌ای شگفت‌انگیز و رویایی است که افراد بسیاری را برای عکاسی به این منطقه می‌کشاند.و با  ۳۵۰۰۰ هکتار وسعت در ادامه جنگل‌های سرسبز شمال کشور به دلیل این که در اغلب مواقع فضای این منطقه را اقیانوسی از ابر فراگرفته به این نام مشهور است. و می‌توان در میان ابرها گشت و گذار کرد و به باور بسیاری از گردشگران یکی از زیباترین چشم‌اندازهای طبیعت ایران محسوب می‌شود.  

🌳🌳🌳

تور گروهی جنگل زیبای ابر

🌳🌳🌳

 تاریخ حرکت :

✔️چهارشنبه 22 اردیبهشت ✔️تور ۲،۵روزه   🎁خدمات: 🧀صبحانه 🍕 ناهار 🍔 شام 🚌ترانسفر اتوبوس VIP تک صندلی 🏚۲روز اقامت در اقامت گاه بومگردی   🚁گشت ها ؛ 🌳دشت اولنگ ☁️جنگل و روستای زیبای ابر ⛲️آبشار آلوچال ⛲️خرقان وبسطام 😷رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی با مجوز رسمی از وزارت گردشگری       #گروه_آژانسهای_هرمس   شماره های تماس:   شعبه_مشهد : ☎️ 985131904+   شعبه_تهران : ☎️  982126353624+   پشتیبانی 24 ساعته : ☎️ 9802128428602+