تور گروهی گلستان گردی از تهران

Golestan Tour
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: 1400Golestan01
شروع: چهارشنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پایان: جمعه - ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
مدت سفر: ۲ شب
تاریخ اعتبار: چهارشنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
ظرفیت: نفر
هتل(ها) هرنفر انتخاب
۸۹۹,۰۰۰ تومان

جزییات تور

شهر مبدأ: تهران
محل حرکت تور: ترمینال غرب
درجه سختی: سبک
محدوده سنی: نوزاد تا بزرگسال
مدت مرخصی: ۳ روز
خدمات تور: 🧀صبحانه
🍕 ناهار
🍔شام
🚌ترانسفر اتوبوس VIP تک صندلی
🏚۲روز اقامت در هتل ۴*

پکیج تور

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

شرح

تور گروهی گلستان گردی از تهران

تور گلستان گردی اردیبهشت 1400 از تهران جنگل گلستان یکی از شگفت‌انگیزترین دیدنی های آزادشهر محسوب می‌شود که با پوشش گیاهی منحصر به فرد و آب و هوایی دلنواز، میزبان طبیعت‌گردان و گردشگران بسیاری در طول سال است. مجموعه جهانگردی و ایرانگردی هرمس مفتخر است با ارائه بهترین خدمات در تور گلستان گردی با بهترین خدمات و امکانات با بهترین قیمت در این سفر کوتاه و زیبا در کنار شما باشد.

معرفی گلستان

تور گلستان گردی اردیبهشت 1400 از تهران استان گلستان یکی از استان‌های شمالی ایران است که پیشتر بخشی از استان مازندران بوده و در سال ۱۳۷۶ به صورت استانی مستقل به نام گلستان درآمد و گرگان به عنوان مرکز آن برگزیده شد. استان گلستان با داشتن مناطق و شهرستان‌های زیبا هر ساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به خود جذب می‌کند. تنوع آب و هوایی و جغرافیایی این استان زیاد است. در استان گلستان هم جنگل‌های سرسبز و دریا وجود دارد و هم مکان‌های نیمه بیابانی و خشک یافت می‌شود. استان گلستان به دلیل آب و هوا، پوشش گیاهی و پارک‌های طبیعی زیبایی، مانند پارک ملی گلستان، از مرکزهای مهم گردشگری ایران به‌شمار می‌آید.  

🌳🌳🌳

تور گروهی گلستان گردی

🌳🌳🌳

 تاریخ حرکت :

✔️چهارشنبه 22 اردیبهشت ✔️تور ۲،۵روزه   🎁خدمات: 🧀صبحانه 🍕 ناهار 🍔شام 🚌ترانسفر اتوبوس VIP تک صندلی 🏚۲روز اقامت در هتل 4*   🚁گشت ها: 🌳چشمه گل رامیان ⛲️آبشار کبودوال ⛲️آبشار شیرآباد ⛲️آبشار لوه   😷رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی با مجوز رسمی از وزارت گردشگری     #گروه_آژانسهای_هرمس   شماره های تماس:   شعبه_مشهد : ☎️ 985131904+   شعبه_تهران : ☎️  982126353624+   پشتیبانی 24 ساعته : ☎️ 9802128428602+