ستون بهینه این ماژول برای ستون 12 ( عرض ستون فعلی 4 ) بهتر کار می کند. این هشدار فقط در صورت ورود به سیستم Admin نشان داده می شود.

جدیدترین مطالب

پرطرفدار ترین ها

ایران گردی

شکم گردی

جهان گردی

هتل و اقامتگاه

راهنمای سفر

مکان های تفریحی

مکان های دیدنی

دانستنی های سفر

جذاب ترین های هفته


ویرایش پست

قطر

آشنایی با کشور قطر، ثروتمند ترین کشور جهان

0 2.3k

کشور قطر قطر (Qatar)، کشوری کوچک اما غنی است که مرز مشترک زمینی با عربستان سعودی و مرز آبی با کشور‌های ایران، کویت، عراق، عربستان، بحرین و امارات متحده عربی دارد. پایتخت کشور قطر، دوحه است. دوحه، پایتخت قطر دوحه پایتخت و پرجمعیت ترین شهر کشور قطر است. این شهر در ساحل خلیج فارس در شرق این کشور، شمال الوکره و جنوب الخور واقع شده است. دوحه که بیش از . . .


ویرایش پست

جزیره مالدیو

مالدیو کجاست؟ سفر به مالدیو از صفر تا صد

4 2.1k

جزیره مالدیو کجاست؟ وقتی صحبت از مقصد های رمانتیک می کیم اولین جایی که به شما پیشنهاد می شود مالدیو بهشت روی زمین است. اگر قصد سفر به جزیره مالدیو را دارید و می خواهید پیش از سفر آن را کامل بشناسید به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را به طور کامل دنبال کنید. جزیره مالدیو کجاست؟ و اما مالدیو، در ابتدا سوالی که برای بسیاری از گردشگران و . . .


ویرایش پست

رتبه بندی پاسپورت ها در سال 2023

با ارزش ترین پاسپورت ها در سال 2023

0 1.8k

پاسپورت پاسپورت یا گذرنامه یک مدرک یا سند رسمی است که توسط دولت یا مقامات مختص به شهروندان یک کشور صادر می‌شود. این مدرک حاوی اطلاعات شخصی فرد مانند نام، تاریخ تولد، عکس فرد، امضا و دیگر مشخصات مهم است. علاوه بر اطلاعات شخصی، پاسپورت شامل اطلاعات مربوط به تاریخ صدور و انقضاء پاسپورت نیز می‌شود. یکی از مصارف اصلی پاسپورت، تأیید هویت و تابعیت فرد در کشور مربوطه است. . . .


ویرایش پست

جزیره هنگام قشم

جزیره هنگام قشم

0 1.8k

جزیره هنگام در قشم جزیره هنگام یکی از جزایر زیبای دریای عمان است که در شمال غربی قشم قرار دارد. این جزیره با داشتن طبیعت بکر و دریایی بسیار زیبا، گزینه ای عالی برای سفر و تفریح می باشد. در این مقاله تورمس، با جزیره هنگام آشنا شده و به معرفی جاذبه‌های آن پرداخته می‌شود. معرفی جزیره هنگام جزیره هنگام یکی از جزایر دریایی زیبای قشم است که از دو . . .

تورهای پرطرفدار


تور استانبول

تور استانبول

تور استانبول


تور قبرس شمالی

تور قبرس شمالی

تور قبرس شمالی


تور دبی

تور دبی

تور دبی


تور ارمنستان
قطر


قبرس شمالی
آشنایی با مکان های تفریحی

استانبول

کیش

قبرس شمالی

اخیرا

جاهای دیدنی دوحه قطر

دیدنی های شهر دوحه

جاهای دیدنی دوحه قطر شهر دوحه، پایتخت قطر، یک شهر مدرن و پویا است که با ترکیبی از معماری زیبا،...

Page 1 of 24 1 2 24