جدیدترین مطالب

پرطرفدار ترین ها

ایران گردی

شکم گردی

جهان گردی

هتل و اقامتگاه

راهنمای سفر

مکان های تفریحی

مکان های دیدنی

دانستنی های سفر

جذاب ترین های هفته

جزیره مالدیو

مالدیو کجاست؟ سفر به مالدیو از صفر تا صد

جزیره مالدیو کجاست؟ وقتی صحبت از مقصد های رمانتیک می کیم اولین جایی که به شما پیشنهاد می شود مالدیو بهشت روی زمین است. اگر قصد سفر به جزیره مالدیو را دارید و می خواهید پیش از سفر آن را کامل بشناسید به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را به طور کامل دنبال کنید. جزیره مالدیو کجاست؟ و اما مالدیو، در ابتدا سوالی که برای بسیاری از گردشگران و . . .

معرفی هتل های 3 ستاره میدان تکسیم استانبول

معرفی هتل های 3 ستاره میدان تکسیم استانبول

بدون هیچ فکری استانبول یکی از بهترین شهر های کشور ترکیه برای سفر است. در استانبول جاذبه‌های گردشگری و مکان های جذابی وجود دارد که مسافران را مجذوب خود میکند. با دیدن کردن از مکان های قدیمی به گذشته ترکیه سفر کنید و با رفتن به مرکز های خرید و فروشگاه های برند، لذت سفر خود را دو چندان کنید،در این مقاله به معرفی بهترین هتل های 3 ستاره میدان . . .

آب و هوای استانبول

آب و هوای استانبول

استانبول پر جمعیت ترین شهر ترکیه و یکی از توریستی ترین مناطق دنیا است که به واسطه تنگه بسفر، مرزی شد میان قاره آسیا و قاره اروپا؛ از همین رو آب و هوای شرقی و اروپایی دارد و بسیار مطلوب است. از قسمت شمال به دریای سیاه و از جنوب به دریای مرمره راه دارد که این خود باعث حضور تمامی فصل ها در شهر استانبول می شود. جالب است . . .

قسطنطنیه در استانبول

قسطنطنیه در استانبول

آیا شما همیشه با نام "قسطنطنیه" آشنا هستید؟ این نام به دلیل تلفظ و نوشتار سختش، در ذهن ما به خاطر می‌ماند. اما آیا تا به حال به فکر این افتاده‌اید که قسطنطنیه کجاست و به چه شهری مرتبط است؟ آیا این شهر یکی از شهرهای باستانی بوده است که دیگر وجود ندارد یا هنوز هم می‌توان به آن سفر کرد؟ در حقیقت، قسطنطنیه یکی از مقاصد توریستی محبوب و . . .

تورهای پرطرفدار

آشنایی با مکان های تفریحی

ترکیه

کیش

قبرس شمالی

اخیرا

بهترین هتل های دبی

بهترین هتل های دبی

دبی یکی از مقاصد گردشگری محبوب در جهان است و دارای تعداد زیادی هتل با امکانات لوکس و مدرن است....

Page 1 of 21 1 2 21